Przejdź do treści
x
Świąteczne kartki po angielsku

W tym roku z okazji Świąt Wielkanocnych uczniowie naszej szkoły wysyłali sobie kartki z życzeniami w języku angielskim. Happy Easter!

Śmiej się! Mózg to lubi.

Śmiej się ! Mózg to lubi. Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Tygodniu Mózgu i wysilili swoje umysły kodując tytuły książek, filmy, piosenki i powiedzenia. Ruszcie głowami i spróbujcie je odgadnąć=)

Aktywna zeróweczka

Najmłodsi uczniowie naszej szkoły bardzo aktywnie spędzają pierwsze wiosenne dni. 

Skarpetkowe wyzwanie

21 marca obchodzimy Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa. Chcąc okazać im nasze wsparcie, w geście solidarności założyliśmy dwie różne skarpetki.

Pierwsze oznaki wiosny

Aktywne poszukiwania wiosny zakończone sukcesem. Witaj WIOSNO!

Świętujemy 105 urodziny naszej szkoły

18 marca nasza szkoła obchodziła 105 urodziny. Z tej okazji zorganizowano konkurs plastyczny - Szkoła marzeń, w którym  wzięły  udział klasy 0 - 3. Uczniowie przygotowali ciekawe i kreatywne plakaty. Wszystkie klasy bardzo się  zaagażowały, dlatego każda otrzymała pyszny tort ufundowany przez Radę Rodziców. Było wesoło i pysznie. Sto lat Kochana Szkoło. 

Międzynarodowy Dzień Psa

Międzynarodowy Dzień Psa obchodzony w naszej szkole na wesoło uświadomił nam jak bardzo cenimy naszych czworonożnych przyjaciół. 

Aktywny Dzień Kobiet

Dzień Kobiet w tym roku świętowaliśmy aktywnie. W dniach od 5 do 8 marca udało się nam wspólnie przejść, przebiec lub przejechać na rowerze czy rolkach 152 km. Brawo my!

Światowy Dzień Kota

17 lutego obchodziliśmy Światowy Dzień Kota. Tego dnia szkolne klasy licznie wypełniły się Mruczkami, które próbowały odpowiedzieć na pytanie: czy koty zawsze spadają na cztery łapy? Miauczenie słychać było do późnych godzin popołudniowych, ale jaki był tego efekt, nikt nie wie...

Walentynki

Z okazji WALENTYNEK uczniowie klas I-III uderkorowali szkolny korytarz pięknymi serduszkami. 

Świętujemy Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka
20 listopada jest dniem wyjątkowym, ponieważ jest to rocznica uchwalenia Konwencji o Prawach Dziecka.
Pasowanie klas I
15 października 2020r. uczniowie klas pierwszych zostali pasowani przez Panią Dyrektor Renatę Adamską na uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 im.
Święto Drzewa
Święto Drzewa jest programem edukacji ekologicznej Klubu Gaja realizowanym od 2003 roku, którego inauguracją jest ogólnopolska akcja sadzenia drzew co roku 10 października.
Dzień Kobiet

6 marca obchodziliśmy w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Kobiet. Z tej okazji odbył się charytatywny kiermasz "Super Babeczki z Jedyneczki". Zebrana kwota 1222zł przekazana zostanie 11-miesięcznej Hani, która zmaga się z rdzeniowym zanikiem mięśni. Naszą kobiecą solidarność  podkreśliłyśmy zmysłowym nakryciem głowy. Były kwiaty we włosach, turbany, kapelusze, opaski. Jednym słowem KOBIECO, kolorowo i wesoło.

Światowy Dzień Kociewia

Z okazji Światowego Dnia Kociewia dzieci z oddziału przedszkolnego wzięły udział w zajęciach zorganizowanych przez Izbę Regionalną.

Świąteczne śpiewanie

Święta, święta i po świętach, ale świąteczna atmosfera przychodzi dużo wcześniej. Rozśpiewani uczniowie naszej szkoły wprowadzili nas w ten czarodziejski czas śpiewem, muzyką, uśmiechem i życzeniami. A jak? Zobaczcie sami: