Opublikowano: poniedziałek, 01, luty 2016

Serdecznie zapraszamy Rodziców dzieci urodzonych w roku 2013 do zapisywania uczniów do klasy I Szkoły Podstawowej nr 1 im. Wojska Polskiego w Świeciu. Zapisów należy dokonywać w sekretariacie szkoły na podstawie wypełnionej karty zgłoszenia, aktu urodzenia dziecka i dowodu osobistego (do wglądu) jednego z rodziców w terminie od 02.03.2020r. do 31.05.2020r.

Wykaz ulic należących do obwodu Szkoły Podstawowej nr 1: Al. Jana Pawła II nr 16,18,20, B. Chrobrego nieparzyste od nr 17 i parzyste od nr 10, F. Chopina, G. Zapolskiej, H. Sienkiewicza, J. Słowackiego, J. Tuwima, J. Brzechwy, J. Kochanowskiego, J. Kraszewskiego, K. Wielkiego, Królowej Bonny, M. Dąbrowskiej, M. Reja, Mieszka I, Okrężna, St. Reymonta, S. Żeromskiego, W. Jagiełły, W. Łokietka, Wojska Polskiego numery nieparzyste od 131 do 201, Z. Nałkowskiej, Zygmunta III Wazy, Żwirki i Wigury (8 oraz 11-17) oraz miejscowość Sulnówko.

Karta rekrutacji do klasy I

Kryteria oraz terminy rekrutacji